Supply of cyanuric acid(CA) manufacturers and suppliers | Standard

Furnizim i acidit cyanuric (AK)

Përshkrim i shkurtër:

Informacion shtesë

Packaging: 25kg/bag, 1mt/bag 50kg/durm

Produktiviteti: 500 MT/muaj

Marka: std

Transporti: Oqean, Tokë

Place of Origin: china

Aftësia e Furnizimit: 500 MT/Muaj

Certificate: SGS

HS Code: 29336100

Port: Qingdao,Tianjin


Detail Product

Produkt Tags

Informacion shtesë

Paketimi:  25 kg / qese, 1MT / qese 50 kg / durm

Produktiviteti:  500 MT / Muaj

Markë:  std

Transportation:  Ocean, Land

Vendi i origjinës:  Kinë

Furnizimi Aftësia:  500 MT / Muaj

Certifikata:  SGS

Kodi HS:  29336100

Port:  Qingdao, Tianjin

përshkrim i produktit

Acidit Cyanuric është një Kimikatet organikeAjo është kristal i bardhë, pa erë, shije e hidhur, dhe lagështithithës. Ajo është i tretshëm në ujë të nxehtë, alkool të nxehtë, piridine, acid klorhidrik dhe acid sulfurik pa dekompozimit, dhe gjithashtu e tretur në hidroksid natriumi dhe solucion hidroksid kaliumi, patretshëm në alkooleve të ftohtë; eter; acetone; benzene dhe kloroform. Helm mesme dhe ngacmues.

Emri i produktit: Cyanuric Acid, Isocyanuric Acid, acidit Cyanuric

Emri i Kimike: 2,4,6-trihidroksi-1,3,5-triazine

Formula molekulare: C3H3N3O3
Pesha molekulare: 129.1
CAS No: 108-80-5

 

Acidit Cyanuric përdorura në sintezën e derivateve klor, acid trikloroizocianurik; dichloride sodium ose kaliumi;

për sintezën e acidit cyanuric - rrëshirë formaldehyde; rrëshirë epoxy; antioksidant; bojë; ngjitëse; herbicid pesticideve; Metalike cianid korrozioni frenues; polimer modifikues, etj. për prodhimin e halotetrazine drogës. Prodhimi i klorurit të cianid, bojë, bojë, kripë, lipide; përdorur kryesisht për sintezën e agjentëve të reja zbardhues, antioksidantë, ngjyrat bojë, herbicide bujqësore, dhe cyanide metalike korrozioni frenues mund të përdoret për pishinë klor stabilizator, sterilizimi, dezinfektim; mund të përdoret direkt për najloni, Saike, djegie dhe kozmetike aditivëve

acid Cyanuric

 

acid Cyanuric

 

Acidit Cyanuric Specifikimet:

artikull pluhur Granualr
pastërti ≥98.5% ≥98.0%
Moistue ≤0.5% ≤5.0%
PH (1% soluable ujit) ≥3.8 ≥3.8
ndezjen mbetje ≤0.1% ≤0.1%
cyanuramide ≤0.5%
fe ≤35ppm
sulfat ≤0.5%
granularity 80 rrjetë 10-30mesh

Klasifikimi i produktit: Kimikatet organike

Duke kërkuar për ideal Cyanuric Acid për Swimming Pool Sterilizimi prodhues dhe furnizues? Ne kemi një përzgjedhje të gjerë me çmime të mëdha për të ndihmuar ju merrni krijuese. Të gjitha Acid Cyanuric për New Bleach janë cilësi të garantuar. Ne jemi Kinë Origjina Fabrika e acidit Cyanuric për Paint. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.

Temat e produktit: Kimikatet organike

Produkt Images
  • Furnizim i acidit cyanuric (AK)

  • Previous:
  • Vazhdim:

  • WhatsApp Online Chat!