• OCTADECYL AMINE 98% TEXTILE AUXILIARY GRADE
  • OCTADECYL AMINE 98% TEXTILE AUXILIARY GRADE
  • 斯坦德BANNER

ynë besimi

Ne specialitet, në përgjithësi, kujdes materialet details.used cilësi të papërpunuara Vetëm të duan të ju jap të mallrave më të mirë.

Rreth kompanisë

ne jemi një grup të plotë të kimikateve ushqim përmbajtje shtues, ushqim shtues, treatment.Sodium ujë fluorosilicate, Highsoundless Plasaritje Agent (llaç i shtrirë) chloride .MAGNESIUM

Prodhuesi specialist i ushqim shtues, ushqim shtues shumë se 20 vjet. Produkti ynë kanë eksportuar në SHBA, Brazil, Kili, Newzealand, Australia, Kroacia, Senegali, Vietnami etj,

ushqim shtues (monosodium monosodium, pule Bouillon)

Ne kemi dy departamentit fermentimit, të përdorin të lartë të niseshte cilësi misri si lëndë e parë, me anë të fermentues, decolorizing, crystallzing, bëhet si glutamate tonë të mirë monosodium, në departamentin Chicken erëza, ne përdorim pluhur pule natyrës, përzierje me kripë, vaj palme, enhancers shije , yndyrë bimore, msg, etj, bëhet si supë pule tonë

ushqim shtues

Kompania jonë përdorin arritjet në kërkimin shkencor nga universiteti, e kombinuar me avantazhet e lëndëve të para lokale (zorrë dele), prodhuar proteina pluhur lëkurën e goldbeater së (solubles thata derrat /DPS).our DPS përmbajtje më shumë se 70% peptides të vogla, të pasura në elementin gjurmë, Muti-amino acideve  të përshtatshme për blegtorale i ri, amimals ujore të lartë-klasën

trajtimit të ujit 

Ne prodhuar acidin Cyanuric, Dichloroisocyanurate natriumi, kryesore acid trichloroiminocyanuric përdoret në pishinë, 1-hidroksi-1,1-etiliden Diphosphonic Acid si frenues korrozionit.

Contact Us

Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.
WhatsApp Online Chat!