Anti-soluble foam extinguishing agent 6% S/AR manufacturers and suppliers | Standard

Anti-tretshëm shkumë shuarjes agjent% 6 S / AR

Përshkrim i shkurtër:

Informacion shtesë

Packaging: 200kg/durm

Produktiviteti: 500 MT/muaj

Marka: std

Transporti: Oqean, Tokë

Place of Origin: china

Aftësia e Furnizimit: 500 MT/Muaj

Certificate: SGS

HS Code: 38130010

Porti: Qingdao


Detail Product

Produkt Tags

Informacion shtesë

Paketimi:  200 kg / durm

Produktiviteti:  500 MT / Muaj

Markë:  std

Transportation:  Ocean, Land

Vendi i origjinës:  Kinë

Furnizimi Aftësia:  500 MT / Muaj

Certifikata:  SGS

Kodi HS:  38130010

Port:  Qingdao

përshkrim i produktit

Anti-tretshëm shkumë shuarjes agjent% 6 S / AR

Lloj 6% e anti-shpjegueshëm shkumë fikje të zjarrit Agjenti është një zjarr miqësore me mjedisin agjent shumë efikas shuarjes. Karakteristikë e saj është se shkuma e formuar mund të formojnë një film mbrojtëse mbi sipërfaqen e karburantit polare të lëngshme, dhe filmi mund të mbrojë shkumë sipërme nga të dëmtuar dhe në këtë mënyrë të luajë një rol të fikjes së zjarrit. Ajo nuk mund të shuajnë zjarrin polare karburantit të lëngshme, por edhe të shuar zjarrin e karburantit të naftës. Produkti shuan zjarrin nivelit shuarjes ⅢC e zjarrit tretës jopolar dhe ARⅠB zjarr fikje të zjarrit tretës. Pra, ajo ka një natyrë multi-funksionale.

agjent shkumë shuarjes (2)

Executive Standard Numri: GB15308-2006 " zjarri shkumë shuarjen agjent "

projekt

teknike të treguesit

që vjen nga jashtë

Drita e verdhë paste

Proporcion (20 ) g / cm3

1,01-1,10

PH (20 )

6-9,5

Anti-ngrirjes, shkrirja e performancës

No stratifikimi dukshme dhe heterogjeniteti

F luidity

Flow është më e madhe se zgjidhje standarde të referencës

shkumës të shumta

Devijimi nga eigenvalue nuk është më e madhe se 1.0 ose jo më i madh se 20% eigenvalue

25% Koha kullimit .min

Devijimi nga vlera karakteristike nuk është më shumë se 20%

E herë xtinguishing (aceton), min

3

Anti-djegia kohë (aceton), min

10

Shuarjen kohë (120 # vaj tretës), min

Cast fortë 3, të hedhura ngadalshëm 5

Anti-djegia kohë (120 # vaj tretës), min

Ngadaltë çlirim 10

Pika e ngrirjes,

Brenda eigenvalue - 4 º

Temperatura operativ,

pika e ngrirjes +5 ~ 40

Agjenti Zjarri shuarjen mund të përdoret në një shumëllojshmëri të sistemit të ulët-shkumës shuarje të zjarrit dhe ujit të freskët nga 6:94 shkumë raporti përzierjen zjarri. Përdorur gjerësisht në bimë të mëdha kimike, bimë fibra kimike, kompanitë e naftës, zjarri produkte kimike depo dhe fusha të tjera të mbrojtjes. Ky produkt është i qëndrueshëm, jo-toksike, jo-korrozive, të tilla si splashed në sy apo lëkurë, të larë me ujë.

Ky agjent aksioneve zgjidhje zjarrfikëse duhet të ruhet në temperaturë mjedisi nën 45 ° C dhe më lart temperaturën e saj të shërbimit minimal. Produkti është mbyllur dhe të ruajtur në mjedisin e mësipërme për një periudhë prej dy vjetësh.

Duke kërkuar për Foam ideal Agjenti Prodhuesi fikje dhe furnizuesit? Ne kemi një përzgjedhje të gjerë me çmime të mëdha për të ndihmuar ju merrni krijuese. Të gjitha të Anti-tretshëm Foam shuarjen Agjenti janë cilësi të garantuar. Ne jemi Kinë Origjina Fabrika e llojeve të Foam shuarjen e agjentëve. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.

Temat e produktit: zjarrfikëse pluhur

Produkt Images
  • Anti-tretshëm shkumë shuarjes agjent% 6 S / AR

  • Previous:
  • Vazhdim:

  • WhatsApp Online Chat!