• OCTADECYL AMINE 98% TEXTILE AUXILIARY GRADE
  • OCTADECYL AMINE 98% TEXTILE AUXILIARY GRADE
  • 斯坦德BANNER

нашата верба

Ние специјалитет, генерално, се грижи за details.used квалитетни суровини .just сакате да ви даде повеќе подобро стока.

за компанијата

Ние сме една сеопфатна група на хемикалии храна содржината додаток, додаток на храна, вода treatment.Sodium fluorosilicate, Highsoundless кракване Агент (експанзивна малтер) .MAGNESIUM ХЛОРИД

А специјалист производител на додаток на храна, добавката повеќе од 20 години. нашите производи се извезуваат во САД, Бразил, Чиле, Newzealand, Австралија, Хрватска, Сенегал, Виетнам итн,

додаток на храна (мононатриев глумат, пилешки Бујон)

Имаме две оддел ферментација, користат високо квалитетни пченкарен скроб како суровини, преку ферментација, деколоризација, crystallzing, направи што е нашата парична казна мононатриев глумат, во одделот за пилешко Леќата, ние ги користиме на природата пилешко во прав, се меша со сол, палминото масло, вкус засилувачи , растителна маст, msg, итн, направи како што е нашата откритие пилешки Бујон

добавката

нашата компанија ги користат достигнувања во научни истражувања од Универзитетот, во комбинација со предностите на локалните суровини (овци црево), произведени кожата протеин во прав goldbeater е (сушени свински solubles /DPS).our ДПС содржина повеќе од 70% мали пептиди, богати во микроелемент, Мути-амино киселини  погоден за млади добиток, високо квалитетен водни amimals

третман на вода 

Ние произведени cyanuric киселина, натриум dichloroisocyanurate, trichloroiminocyanuric главната киселина се користи во базен, 1-хидрокси -етилиден-1,1-дифосфонска киселина како корозија инхибитор.

контакт со нас

За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.
WhatsApp Онлајн Chat!