Chicken Flavour Bouillon Cubes manufacturers and suppliers | Standard

Chicken Flavor cubes supë

Përshkrim i shkurtër:

Informacion shtesë

Packaging: 10g/pc 4g/pc

Productivity: 500mt/month

Transportation: Ocean,Land,Air

Place of Origin: china

Supply Ability: 500mt/month

HS Code: 21039090

Port: Qingdao


Detail Product

Produkt Tags

Info Basic

Model Nr .:  tipit kubike

Informacion shtesë

Paketimi:  10g / pc 4g / pc

Produktiviteti:  500mt / muaj

Transportation:  Ocean, Land, Air

Vendi i origjinës:  Kinë

Furnizimi Aftësia:  500mt / muaj

Kodi HS:  21039090

Port:  Qingdao

përshkrim i produktit

Emri i produktit:
cubes supë , Stock Cube, erëza Cube , Spice CUBE
Bouillon Cubes 10gx60x24 kartoniShijet:
pule, viçi, karkaleca (karavidhe), qepë, peshk, perime, domate, etj
Përbërësit kryesore:
kripë, vaj palme, enhancers shije, perime yndyrë, msg, etj
materiale Paketimi:
paketim materiale të çdo PC: Tre fletë metalike prej alumini
jashtë paketimin e kuti kartoni: Pesë letër valëzuar
Bouillon CubesPaketimi Style:
paketim anë apo vij paketim për 10g / kubike
Certifikatat:
hallall, QS, ISO9000, ISO22000, HACCP, FDA, Etc
Bouillon CubesSpecifikimet:
1. 10g/pc, 60pcs/box, 24boxes/carton———–1850ctns/20ftc2. 10g/pc, 48pcs/box, 30boxes/carton———–1850ctns/20ftc3. 4g/pc, 25pcs/sachet, 80sachets/carton———2300ctns/20ftc4. 4g/pc, 50pcs/sachet, 40sachets/carton——–2300ctns/20ftc5. 4g/pc, 100pcs/bag, 20bags/carton————-2300ctns/20ftc
Çmimi:
Çmimi në bazë të sasisë së rendit, specifikimet dhe paketim
Paketimi:
Customized paketim është në dispozicion
Raft Time:
24 Muaj
Kushtet e ruajtjes
Mbani larg nga të drejtpërdrejtë Rrezet e diellit dhe dyqan në një vend të freskët të thatë.
Kushtet e pagesës:
Cash, T / T (30% për depozita, 70% para se të dërgesës)
Koha e dorëzimit:
Transporti brenda 7-15 ditëve pas depozitimit
moq:
1000 Kartone
Main Tregut:
Kina, Afrika, Lindja e Mesme, etj
Avantazhet:
1. High në cilësinë
2. arsyeshme në çmim
3. bukur në dizajn
4. Superb in workmanship

 

Duke kërkuar për ideal Erëza Cube pule Bouillon prodhues dhe furnizues? Ne kemi një përzgjedhje të gjerë me çmime të mëdha për të ndihmuar ju merrni krijuese. Të gjitha pule Bouillon kubike janë cilësi të garantuar. Ne jemi Kinë Origjina Fabrika e Chicken erëza Cube. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.

Kategori të produktit: Food Additive

Produkt Images
  • Chicken Flavor cubes supë

  • Previous:
  • Vazhdim:

  • WhatsApp Online Chat!