carbonyl-j-acid C21H16N2O9S2 manufacturers and suppliers | Standard

karbonil-j-acid C21H16N2O9S2

Përshkrim i shkurtër:

Informacion shtesë

Packaging: 25kg/durm

Produktiviteti: 500 MT/muaj

Marka: std

Transporti: Oqean, Tokë

Vendi i origjinës: Kina

Aftësia e Furnizimit: 500 MT/Muaj

Certificate: SGS

Port: Qingdao,Tianjin


Detail Product

Produkt Tags

Informacion shtesë

Paketimi:  25 kg / durm

Produktiviteti:  500 MT / Muaj

Markë:  std

Transportation:  Ocean, Land

Vendi i origjinës:  Kinë

Furnizimi Aftësia:  500 MT / Muaj

Certifikata:  SGS

Port:  Qingdao, Tianjin

përshkrim i produktit

 

karbonil-j-acid është i pastër pa ngjyrë kristal, produkte industriale shpesh me e. Tretshëm në ujë dhe holluar acid inorganik, i tretshëm në tretësirë alkalin dhe gjenerimin kripera.

 

fabrikë karbonil-j-acid

Sinonimet: 4,4'-dihidroksi-7,7'-ureylenedi (acid naftalen-2-sulfonik, 7,7- (carbonyldiimino) bis [acidit 4-hidroksi-2-naftalenesulfonik]; 5,5-dihidroksi-7, 7-DISULPHO-2,2-DINAPHTHYL ure; J acid ure; Bis-J acid; 4,4'-dihidroksi-7,7'-ureylenedi (naftalen-2-sulfonik acid), 7,7 '- (Carbonyldiimino) bis [4-hidroksi-2-acid naftalenesulfonik]; 6,6'-ureylene-bis (acid 1-naftol-3-sulfonic); phosgenated, N, N'-bis (4-hidroksi-2-sulfonaphthalene-7- il) urea; 7,7'-Ureylenebis (acid 4-hidroksi-2-naftalenesulfonik); N, N'-Bis [6- (acid 1-naftol-3-sulfonic)] urea; 2-naftalenesulfonik acid, 7, 7- (carbonyldiimino) bis4-hidroksi-, 4-hidroksi-7 - {[(5-hidroksi-7-sulfonaphthalen-2-il) karbamoil] amino} naftalen-2-sulfonic acid
molekulare formula: C21H16N2O9S2
Cas No: 134- 47-4

karbonil-j-acid
1 molar indeks refraktiv: 122,38
2, volum molar (m3 / mol): 280,5
3, kapaciteti i barabartë se e kapacitetit (90.2K): 909,2
4, tensioni sipërfaqësor (Dyne / cm): 110.3
5, polarizability (10-24cm3) 48,51

 

karbonil-j-acid kryesisht përdoret për sintezën e drejtpërdrejtë portokalli ve, 4BS ndritshme kuqe

 

 

 

 

Duke kërkuar për ideal karbonil-J-acid për Dye prodhues dhe furnizues? Ne kemi një përzgjedhje të gjerë me çmime të mëdha për të ndihmuar ju merrni krijuese. Të gjitha 4 4 -dihydroxy-7 7 -ureylenedi naftalinë-2-sulfonik Acid janë cilësi të garantuar. Ne jemi Kinë Origjina Fabrika e karbonil-J-acid Direct Orange S. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.

Kategori të produktit: Kimikatet inorganike

Produkt Images
  • karbonil-j-acid C21H16N2O9S2

  • Previous:
  • Vazhdim:

  • WhatsApp Online Chat!